c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Jälgi meid
Image Alt

Mälumäng

REGISTREERU

Mälumäng

Mäng on võistkondlik. Iga võistkonna suurus on 2-4 inimest, soovitavalt ühest leibkonnast. Korraldajad ei soovita kindlasti erineva perede inimestel selle mängu jaoks teineteise juurde külla sõita. Võistkonna liikmed peavad mängus osalemiseks osalema üle videosilla ühest lokatsioonist, kuna siis on ka võimalus arutada küsimusi.

Mängimiseks on vaja kahte erinevat seadet, ühte arvutit kus jookseb zoomi vieo, kuhu kuvatakse küsimused ja teine, mis võiks olla nutitelefon, kus jookseb online mängukeskkond Kahoot ning head interneti ühendust. 🙂 Zoom videos osalemiseks saadavad korraldajad kõigile registreerunud osalejatele liitumise lingi. Kahootiga liitumiseks on soovitav rakendus laadida oma nutiseadmesse või liituda veebiaadressil kahoot.it

Punktiarvestust peetakse Kahoot keskkonna põhiselt kus iga tavaküsimuse õige vastuse eest, maksimaalne punktisummaks on 1000 punkti. Iga küsimuse punktisumma hakkab kahanema iga sekundiga mil võistkond viivitab küsimusele vastamisega. Boonuspunkte saab iga järjestikuse õige vastuse eest. Kindlasti tuleb ka topelt punktide küsimusi ja teisi boonus elemente.

NB! Võistkond saab kasutada hooaja jooksul kokku maksimaalselt 25 inimest erinevate alade peale.