c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Jälgi meid
Image Alt

Kanuuralli

REGISTREERU

Kanuuralli

Sündmus toimub pühapäeval 6. juunil algusega kell 12:00 KÄÄRIKU Spordikeskuses.

Sõidetakse Kääriku järvele poidega märgitud ca. 300m pikkusel ringil.

Osalevad kolmeliikmelised segavõistkonnad. Üks liige peab olema naine.

Kõik võistkonnad stardivad eraldi ja sõidavad oma aja sõite.

Kanuus istub korraga kaks võistkonna liiget. Kahekesi sooritatakse üks ring, mille järel vahetatakse kaldal üks võistkonna liige. Kanuu nina peab olema vahetamise ajal rannaliival. Kanuus olevad võistkonnaliikmed peavad kanuu ise rannaliivale saama ja rannast lahti saama.

Kõik võistkonnaliikmed sõidavad omavahel läbi, ehk sõidetakse kolm sõitu. Loetakse bruto ehk jooksvat aega. Kella ei seisata vahetuse ajal ja kõik läheb kogu võistluse aja sisse. Korraldajad mõõdavad ka iga vahetuse aega aga seda kasutatakse vaid võrdsete lõpptulemuste korral võitja selgitamiseks, kui võetakse arvesse võistkonna parimad ringiajad.

Võistkonna start algab vilega ja aeg läheb kinni kui kolmanda vahetuse sõidu järel puudutab kannu nina rannaliiva.

Korraldaja tagab kanuude, aerude ja erinevates suurustes päästevestide olemasolu. Korraldaja poolt on ka ohutuspaat järvel. Osalejatel on kohustuslik kanda võistluse ajal enda kehakaalule vastavat pääsetevesti.

Halbade ilmaolude korral võidakse starti edasi lükata, peatada vahepeal võistlus või jätta ohutus kaalultlusel võistlus sootuks ära.

Võistluse võidab parima bruto ajaga läbinud võistkond.

 

NB! Võistkond saab kasutada hooaja jooksul kokku maksimaalselt 25 inimest erinevate alade peale.