c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Jälgi meid

Otepää Sport

OTEPÄÄ VALLA MÄNGUD JÄTKUVAD NOOLEMÄNGUGA VIDRIKEL

28. novembril jätkuvad Otepää Valla Mängud NOOLEMÄNGU etapiga. Põnev ja kaasahaarav võistlus leiab aset VIDRIKE KÜLAMAJA peosaalis. Võistlus saab olema võistkondlik, osaleva tiimi suurus on 4 mängijat – 2 meest ja 2 naist, kusjuures meesvõistlejaid võib asendada nais võistlejatega.

Mängitakse populaarset noolemängu formaati 501, 1001… Täpne numbri summa teatakse osalejatele võistluspäeval kohapeal. Iga võistkond mängib 3 (kolm) etappi (leg-i). Iga võistlusklassi võitjaks on võistkond kes jõuab punktidega täpselt nulli väikseima noolte arvuga. Võrdsete visete arvu korral vaadatakse vähima arvuga etappe. Mängus saab olema ka mõned põnevad lisaelemendid aga need jäägu juba üllatuseks.

Hetke olukord nõuab kindlasti ka erilist tähelepanu korraldajate ja osalejate tervisele. Võistlus toimub Vidrike Külamaja peosaalis eraldatuna tavaklientidest. Kõik mitte osalejad saavad aega veeta Külamaja hõrgutisi nautides. Paneme südamele, et mängijad kannaks võimalusel siseruumides maske ning tuleks osalema tervelt. Korraldaja poolt on ka piiratud hulgal maske. Kõik kes ei võistle saavad veeta mõnusalt aega

Soovime julgustada kõiki Otepää valla elanike panema kokku sõpruskondi, kas siis perede ringis või naabritega koos tulla mängudele osalema. Selleks ongi loodud võistlusklass „sõpruskonnad“ kus saab osaleda väljapool külade ja ettevõtete arvestust.

Jõulukuul Valla Mängud puhkavad ja kõik osalejad saavad veeta imelist jõuluaega. Jaanuaris jätkuvad mängud juba 16. jaanuaril MINI REKETLONI (Sulgpall + Tennis) võistlusega.

Edasi lükatud BOWLING on planeeritud toimuma 31. jaanuaril Pühajärve SPA Bowlingu saalis. Täpsem info selle kohta avaldatakse juba lähiajal.

ADD COMMENT